Zonder zelf goed te voetballen werd er een verdiende 2-0 overwinning behaald op Fc Schadewijk. Doelpuntenmakers waren Boudewijn Stegeman en Davy van de Leur.
In de openingsfase hield Fc Schadewijk goed stand en kon het goed meekomen met VESTA’19. Na zo’n 20 minuten werd VESTA’19 de bovenliggende partij en dat bleven ze tot aan de rust. Er kwamen nog voor de thee een paar levensgrote kansen die helaas het doel misten. Aangezien ook Fc Schadewijk niet kon scoren was 0-0 de ruststand.
Na de rust bleef VESTA’19 domineren en Fc Schadewijk kwam helemaal niet meer in het spel voor. Doelpunten konden niet uitblijven en na 62 minuten was het Boudewijn Stegeman die de verlossende openingstreffer liet aantekenen. Een mooie aanval over veel schijven werd door Boudewijn in de rebound tot doelpunt gepromoveerd. 7 Minuten later was de wedstrijd definitief gespeeld. Davey van de Leur kreeg de bal aangespeeld op 20 meter van het doel en had net genoeg tijd om uit te halen. Zijn schot spatte uiteen op de lat maar de terugspringende bal had een dusdanig effect ( of werd wellicht geholpen door de wind) zodat de bal in 2e instantie alsnog in het doel belandde. Hierna kabbelt de wedstrijd een beetje voort. Fc Schadewijk is niet bij machte om iets van een offensief in te zetten, terwijl VESTA’19 beseft dat de punten weer binnen zijn. Het blijft derhalve bij 2-0 en daar is niks op af te dingen.
Daar waar in veel onderlinge wedstrijden de krachtverschillen niet groot zijn, was het deze keer anders. Fc Schadewijk kon niet aantreden in zijn sterkste opstelling en dat was te merken. VESTA’19 was duidelijk de bovenliggende partij en liet Fc Schadewijk tot de rust in leven door zelf niet te scoren. Toen het vervolgens na rust in een tijdsbestek van 7 minuten 2-0 werd, was de wedstrijd gespeeld. Fc Schadewijk kon geen vuist maken en kon alleen maar toekijken. Trainer André Cornelissen was natuurlijk blij met het resultaat. “Een dikverdiende overwinning. In de openingsfase hadden we het even lastig, maar daarna was er maar 1 ploeg die voetbalde. Door niet te scoren hielden we Fc Schadewijk in leven, dat is iets wat we onszelf moeten verwijten. Maar uiteindelijk draait het om het resultaat.” VESTA’19 blijft staan op de 4e plek, terwijl Fc Schadewijk de compeitie zonder zorgen kan afmaken. Volgende week is er weer een thuiswedstrijd. Dan komt DESO op bezoek.
Vesta’19 – FC Schadewijk 2-0 (0-0). 62. Boudewijn Stegeman 1-0, 69. Davy van de Leur 2-0.