Nieuwsbericht

VESTA’19 verlengt contract met trainer André Cornelissen

Andre Cornelissen (57) is ook volgend seizoen trainer bij VESTA’19.

Gezien de fijne samenwerking is er opnieuw een contract getekend voor komend seizoen bij de vierdeklasser. De geboren Cuijkenaar is sinds 2023 verbonden aan de fusieclub uit Ravenstein-Demen.

Cornelissen is gepokt en gemazeld in het regionale amateurvoetbal en bezit met zijn UEFA A-diploma een licentie om teams in de hoogste amateurklassen trainen. “De club heeft organisatorisch een sterke basis voor de toekomst en de jonge spelersgroep spreekt ambitie uit. De spelers willen zich ontwikkelen en succes boeken. Ik zie voor mezelf nog genoeg uitdagingen en mogelijkheden om hier verder vorm aan te geven en mee te bouwen aan een mooie toekomst”, aldus André Cornelissen.

Cornelissen is een ervaren trainer. Hij trainde onder meer bij eersteklasser Leones, Erp, Olympia’18, TOP Oss, Volharding, HVCH, EVVC en het Nijmeegse SV Hatert en Union. Daarnaast werkte hij als trainer/coach in Kenia en Burkina Faso. “Ik ben erg enthousiast over VESTA’19. Dit jaar is een kunstgrasveld aangelegd, is de fusie officieel rond, heb ik een fijn contact met het nieuwe bestuur en maken we gebruik van een videocamera voor analyses van de wedstrijden. Demensen van VESTA’19 willen ook écht vooruit. Ik wil met mijn kennis en ervaring deze club helpen te groeien.

”Robbert de Groot, voorzitter van VESTA’19, is ook zeer verheugd met de contractverlenging. “André Cornelissen past heel goed bij onze club en de selectie van VESTA’19. André heeft een mooie combinatie van deskundigheid, ervaring en gevoel voor sfeer die past bij deze club. De verlenging van het contract met André zorgt voor continuïteit in onze aanpak en de verdere ontwikkeling van onze vereniging”. 

Bijschrift foto: Trainer André Cornelissen (links) en voorzitter Robbert de Groot van VESTA’19

Deel dit bericht

Word lid!

We kijken ernaar uit je te verwelkomen bij VESTA’19!

Meer nieuws

VESTA’19 verslaat RKTVC met ruime cijfers

16 maart 2026

VESTA’19 heeft verdiend gewonnen van RKTVC met 1-4. Daarmee wordt de goede reeks van de 2e periode doorgezet. VESTA’19 kwam

Voorbeschouwing RKTVC – VESTA’19

13 maart 2026

Afgelopen zondag was er sprake van een mooi feestje op het sportpark van VESTA’19, De 2e periodetitel werd gewonnen en

VESTA’19 wint 2e periode!!!!!!

09 maart 2026

Vesta’19 heeft in de Vierde Klasse C beslag gelegd op de tweede periodetitel. De ploeg van trainer André Cornelissen won

Sponsoren

VESTA’19 is een sportieve en sociale vereniging in Demen met 550 leden. Sponsoring ondersteunt onderhoud, materialen en activiteiten, en versterkt zo zowel de club als de gemeenschap. Voor sponsoren biedt dit een mooi platform om zichtbaarheid en maatschappelijke betrokkenheid te vergroten.